Mumtaazah   09-27-2013, 12:43 PM
#1
Шайх Солиҳ ибн Фавзон ал-Фавзон ҳафизаҳуллоҳ Аёл кишини эри билан ўқийдиган намози ҳақида

Савол:
Аёл киши эри билан намоз ўқиганда у билан бир сафда турадими, ёки орқасидами? Аёл кишини эри билан намозидаги суннат нима?
Жавоб:
Иккисида ҳам монеълик йўқ. Ёнида турса ҳам, орқасида турса ҳам, бўлаверади.
Abu Yusuf   09-27-2013, 03:57 PM
#2
Assalamu alaykum va rohmatulloh!
Fatvolarni videorolik uslubida montaj qilib beradigan birodarlarimiz soni owganidan hursandmiz! Alloh yahwilikda jam qilsin!
Marhaba ya Mumtaazah!
Меҳмон   10-02-2013, 11:05 AM
#3
va a'leykumussalam va rohmatullohi va barokatuh

oddiy androidladanam qo'yishi iloji bo'ganda yanayam ko'payardi inshaalloh

adminla shunaqa yengilli qilib ilojini qilishsa zo'r bo'lardi lokin

Расулуллоҳ соллаллоҳу алайҳи ва саллам дедилар: «Дунёда ғариб-нотаниш ёки йўловчидек бўл!» (Бухорий 6416).
rinat80_09   06-04-2014, 08:20 PM
#4
(09-27-2013, 12:43 PM)Mumtaazah Wrote:
Шайх Солиҳ ибн Фавзон ал-Фавзон ҳафизаҳуллоҳ Аёл кишини эри билан ўқийдиган намози ҳақида

Савол:
Аёл киши эри билан намоз ўқиганда у билан бир сафда турадими, ёки орқасидами? Аёл кишини эри билан намозидаги суннат нима?
Жавоб:
Иккисида ҳам монеълик йўқ. Ёнида турса ҳам, орқасида турса ҳам, бўлаверади.

Ассаламу алейкум!

эркак киши уз акасининг кайнонаси билан намоз укиса булади ми? (номахрам ми ё махрам булади ми) ва сафда кандай турилади, оркасида туради ми?

«Мен жин ва инсонни фақат Ўзимга ибодат қилишлари учунгина яратдим» (Ваз-Зариёт: 56)
абу довуд   10-16-2016, 10:22 PM
#5
ассалому алейкум рохматуллохи ва барокатух. Савол: эр ва аёл фарз намозларини бирга жамоат болиб окиса боладими? Аёл киши эрини кайси томонида туриши керак? Аллох рахмат ато этсин сизларга.
  
Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Powered By TAVHID.COM, © 2002-2024 Tavhid Forum.
Made with by Curves UI.